‎Grete Barake ja 7aastane Axel saavutasid Saksamaal kaks võitu

Saksamaal elav ja treeniv koolisõitja Grete Barake võistles möödunud nädalavahetusel Zierowis, kus testis oma hobuste Chance, Aleandro, Rem ja Axel taset võistlusolukorras. Kaks võitu tõi koju 7aastane Axel.

Gretel on plaan võistlemist jätkata veel kolm nädalavahetust. "Minu hobused Chance, Aleandro, Rem ja Axel on jõudnud oma arengus uuele tasemele ning on aeg kontrollida, mida suudavad nad võistlusolukorras," kommenteeris sõitja.

Axeli esikohad tulid laupäevasest M*(M5) skeemist tulemusega 69,29% ja pühapäevasest raskemast M**(M8) skeemist tulemusega 70,31%. Laupäeval raskemas M**(M11) klassis saavutas parima tulemuse hobune Rem, kellega pälviti neljas koht tulemusega 67,255%.

7aastane Aleandro ja 8aastane Rem tegid ka debüüdi Väikese Auhinna tasemel. Pühapäeval (skeemis S3) võttis Aleandro auhinnalise kuuenda koha tulemusega 66,98%. Rem tegi samuti tubli soorituse, tulemuseks üheksas koht (65,71%).

Chance'iga startis Grete esimest korda Grand Prix-s, mida ta oli oodanud juba pikka aega. Laupäevases GP-s sõideti välja 63,6% ja saavutati 22 startinu seas 8. koht. "Arvan, et on tehtud hea uus algus," lausus Grete.

Võistluste ametlik link: http://www.zierow-turnier.de/

Tulemused ilmuvad: http://www.reitsport-koch.de/kalender