Korduma kippuvad küsimused

Portaalis avaldatav materjal

Mul on küsimus või kommentaar portaalis avaldatud materjali kohta!

Esiteks muidugi vabandame, kui midagi on jäänud segaseks, leiate kirja- või faktivigu. Teiseks oleme väga rõõmsad, kui leiate aega meid parandada ja täiendada, sest meie vabatahtlik aeg on piiratud ja pole võimatu, et kõik avaldatu ei ole perfektne. Palun kirjutage meile meilile info@hobumaailm.ee, et need küsimused lahendada.

Kuidas saaksin Hobumaailmas oma loo avaldada?

Oleme väga rõõmsad kaastööde üle, mida rohkem materjali Eesti hobuinimesteni jõuab, seda uhkem. Palun saada meile kiri info@hobumaailm.ee ja anna teada, mida soovid avaldada.

Minu loodud teos (pilt või tekst) on Hobumaailmas avaldatud minult luba küsimata

Teeme kõik endast oleneva, et jälgida autorikaitse häid tavasid ja vastavaid seadusi. Siiski ei saa välistada inimlikku eksimust või eriarvamusi. Igal juhul palume teil meiega kohe ühendust võtta, kui teile on tekkinud küsimus teose osas, mille autor te olete, ning püüame leida kõiki osapooli rahuldava lahenduse.

Kas Hobumaailmas avaldatud pilte võib endale salvestada ja mujal kasutada?

Kõik teosed hobumaailm.ee kodulehel on autorikatse objektid. Ilma vastava meiepoolse nõusolekuta on hobumaailm.ee lehel olevate materjalide mujal avaldamine keelatud.

Kas Hobumaailmas avaldatud teksti võib mujal avaldada?

Kõik teosed hobumaailm.ee kodulehel on autorikatse objektid. Ilma vastava meiepoolse nõusolekuta on hobumaailm.ee lehel olevate materjalide mujal avaldamine keelatud. Lugude lõpus on jagamise ikoonid, mille kaudu on lubatud meil avaldatud materjale sotsiaalmeedias jagada.

Nõuded kaastöödele

Tekstid palume saata võimalikult lihtsa tekstifailina (.txt, .doc, .docx, .rtf jne). Palume mitte kasutada pealkirjades läbivaid suuri tähti ja hoida igasugune teksti vormindamine minimaalne.

Fotod palume kindlasti saata eraldi failidena, st mitte neid panna tekstifaili sisse. Pildid võiksid olla vähemalt 1200 pikslit pikem külg.
Fotodele palun lisada juurde pealkirjad ja autorid (võib panna ka juba tekstifaili sisse vastava koha peale koos selgitusega, milline fotofail sinna juurde lisada)! Kindlasti peab teil olema fotode ja videode autori nõusolek, et võite Hobumaailmale neid materjale edastada.

Reklaam

Tahaksin Hobumaailmas avaldada reklaami

Hobumaailm.ee pakub väga erinevaid reklaami avaldamise võimalusi, mis on välja toodud reklaami rubriigis. Kui te ei oska ise otsustada, milline pind oleks parim, palume teil julgesti meiega ühendust võtta aadressil katrin@hobumaailm.ee ja leiame kindlasti kõigile osapooltele sobiva lahenduse.

Mis saab, kui ma ei oska ise reklaami kujundada?

Pöördu meie poole katrin@hobumaailm.ee kaudu ja saame soovitada erinevaid kaastöötajaid. Hobumaailmal endal ei ole hetkel võimalik reklaame kujundada.

Mis on maandumisleht?

Hobumaailm pakub teile võimalust suunata oma reklaambännerile klikkija spetsiaalselt teie jaoks kujundatud erilehele. Seda näiteks juhul, kui teil ei ole endal sobivat kohta/kodulehte või kui soovite edastada väga konkreetset sõnumit.

Maandumislehel on tavaliselt konkreetne sõnum, kindel eesmärk ja üksainus tegevus, mida külastajalt oodatakse, kuid me ei sea piiranguid sellele, millist informatsiooni ja millise ülesehitusega te seal avaldada soovite.

Heaks näiteks on võistluste plakat, mõni kampaania, eripakkumine, sõnum, toodete presentatisoon vms.

Kes kujundab maandumislehe?

Maandumislehe võite lasta ise kujundada või pöörduda meie poole ja saame soovitada tegijaid. Palun võtke selles osas meiega ühendust aadressil katrin@hobumaailm.ee

Tahaksin reklaami paigutada pikemaks ajaks, kas võimaldate sooduspakkumisi?

Palun kirjuta meile vastavasisuline kiri tagasiside vormi kaudu või info [ät] hobumaailm.ee

Kalender

Tahaksin avaldada sündmuse Hobumaailma kalendris

Tore! Sündmuse avaldamiseks palun registreerige end portaali kasutajaks ning logige sisse. Menüüst leiate seejärel võimaluse lisada kalendrisse uus sündmus. Sündmuse lisamine on lihtne ning võtab aega vaid mõne minuti.

Kuna toimetame Hobumaailma oma vabast ajast, palume teil oma sündmused lisada kalendrisse ise. Kui jääte hätta, püüame aidata. 

Miks ma ei saa lisada ERL kalenderplaani sündmust?

Kõik ERL kalenderplaani sündmused ilmuvad meie kalendrisse automaatselt läbi Ratsaneti, sest ERL peab enne juhendi jm tingimused heaks kiitma. Vastupidi aga süsteem ei tööta.

Tahaksin muuta korraldaja kontaktandmeid

Palun pöörduge kirjaga info@hobumaailm.ee

Portaali kasutamise reeglid

Veebikeskkonna hobumaailm.ee leheküljel kasutamisega annate nõusoleku täita kõiki kasutamistingimusi.

Hobumaailm.ee-l on õigus muuta käesolevaid kasutamistingimusi, seega palun kontrollige neid regulaarselt. Teiepoolne hobumaailm.ee jätkuv kasutamine loetakse nõusolekuks ka muudetud kasutustingimustele. Te annate nõusoleku kasutada hobumaailm.ee-d ainult seaduslikel eesmärkidel ja selliselt, et Teie tegevus ei kahjusta teiste isikute õigusi ega piira nende hobumaailm.ee kasutamist.

Autoriõigused

Hobumaailm.ee-s olevad materjalid (artiklid, pildid, videod, kujundus jm ) kuuluvad hobumaailm.ee-le või vastavale litsentsiandjale. Te ei või kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada hobumaailm.ee-s olevaid materjale, välja arvatud isiklikul mitteärilisel otstarbel. Materjalide refereerimine on lubatud vaid käesolevates kasutustingimustes kirjeldatud viisil. Igasugune muu hobumaailm.ee materjalide kasutamine vajab hobumaailm.ee eelnevat kirjalikku nõusolekut.

Materjalide refereerimine

Artiklite refereerimisel tuleb avaldada veebilink refereeritavale artiklile või vastav viide, mis sisaldab artikli originaalpealkirja, autori nime, ilmumise aega ning väljaande nime, milles artikkel esmakordselt publitseeriti.

Materjalide kopeerimine ja levitamine

Hobumaailm.ee-s avaldatud materjalide kopeerimine ja levitamine on ilma hobumaailm.ee nõusolekuta keelatud. Nõusoleku saamiseks palume pöörduda aadressil: info@hobumaailm.ee

Materjalid, mille on kasutajad loonud või salvestanud portaali erinevatesse rubriikidesse, kuuluvad vastavale kasutajale ja nende materjalide kasutamise luba tuleb küsida kasutajalt. Hobumaailm.ee poolt toodetud videoid tohib kasutada ainult muutmata kujul ja koos viitega. Hobumaailm.ee pressifotosid võib kasutada ainult isiklikul mitteärilisel otstarbel ning mitte avalikult (Facebook jne), muul juhul pärast vastavat nõusolekut. Nõusoleku saamiseks palume pöörduda aadressil info ät hobumaailm.ee

Hobumaailm.ee-le saadetud kirjad ja kaastööd

Kaastööd ja kirjad palume saata aadressil info@hobumaailm.ee. Hobumaailm.ee-le kaastööde (muuhulgas tekstid, fotod, video- või audiosalvestised) edastamisel annate nõusoleku tasuta kasutada edastatud materjale hobumaailm.ee poolt valitud viisil.

Kaastöid esitades kinnitate, et tegemist on Teie enda loometöö tulemusega, sellega ei kahjustata kolmandate isikute õigusi, et Teil on õigus anda hobumaailm.ee-le kaastööd kasutamiseks eelpool nimetatud viisil, ning Teil on kaasautori(te) nõusolek kaastöö Hobumaailm.ee-le kasutada andmiseks.

Toimetus jätab endale õiguse kaastöid toimetada, lühendada ja sobivalt pealkirjastada.