Grete Barake ja Talent Compiègneâ’i CDI3* küri kolmandad

30. maist 1. juunini peeti Prantsusmaal Compiègne’is kolme tärni koolisõiduvõistlus, millest meie esindaja Grete Barake võttis osa hobusel Talent, tulles vabakavas kolmandale kohale.

Laupäeval starditi 30 paari osavõtul toimunud GP-s, kus pälviti tulemusega 67,92% 9. koht. Järgmisel päeval sõitsid Grete ja Talent vabakava, kus tulid kaheksa paari seas kolmandaks tulemusega 70,225%.

„GP sõitsin ilusti ilma suurte vigadeta, kuigi oleksin võinud riskida veel rohkem. Igal võistlusel proovin järjest enam ka riskida, kuid loomulikult mitte vigade arvelt. Vabakavas oli mära koostööaldis ning tegin samuti vigadeta sõidu. Olen väga rahul, kuid järgmiseks võistluseks tahan oma uue vabakava valmis saada, et lisada rohkem raskusastet ja muuta koreograafiat.,“ kommenteeris sportlane.

Järgmisena on neil plaanis võistelda 18.-22. juunil Rotterdamis. Suve keskel plaanib Grete teha esimesed rahvusvahelised võistlused ka oma hobustega Summer Hit ja Coloristin.

Compiègne’i võistlusest võttis muide osa ka varasemalt Eestis elanud ja hiljem pikalt meie riiki esindanud Joanne Vaughan, kes tänaseks on asunud esindama hoopiski Georgiat, kes pakkus talle lihtsustatud korras kodakondsust, olles huvitatud, et ta nende riiki esindaks.

Tulemused: http://www.cdi.compiegne-equestre.com/en/start-list-resultats