Las Vegase hobupulm „juhatas sisse“ kahe kuu pärast toimuva Maailmakarika finaali

Hiljuti toimus Las Vegases, kus 15-19. aprillini peetakse takistus- ja koolisõidu MK finaalid, sümboolne hobuste pulm, kus lilleneiudeks olid „pruudi“ omanikud, õed Hunter ja Londyn Samlaska.

Abielu registreeriti kahe raudja Romy ja Rocky vahel maailmakuulsas kabelis The Little Church of the West, kus on paari pandud rohkem kuulsusi kui kuskil mujal maailmas. Isegi Elvis on abiellunud samas kabelis, seda küll 1964.a. filmis „Viva Las Vegas“.

Hobupulmaga tehti mõistagi reklaami kahe kuu pärast Las Vegases aset leidvale Maailmakarika finaalile, kus astuvad üles maailma parimad takistus- ja koolisõitjad. Just selles linnas peeti täpselt 10 aastat tagasi takistus- ja koolisõidu MK finaalid esimest korda koos. Viimati võõrustas Las Vegas finaale 2009. aastal, mil ajalugu tegi Meredith Michaels-Beerbaum, tulles esimese naisena kolmandat korda MK võitjaks (kõik korrad Shutterfly’l).

Ameeriklased domineerisid Maailmakarika sarja algusaastail võimsalt, võites seitsmel korral esimese üheksa aasta jooksul. Seejärel aga tekkis koguni 24-aastane paus, kuni Rich Fellers (2012) ja Beezie Madden (2013) „õigluse taastasid“. Tänavu ei oota kodupublik võitu mitte ainult takistussõidus, sest ka koolisõidus hellitatakse teatavat lootust. Viimati võitsid ameeriklased sel alal just 6 aastat tagasi Las Vegases, kui Steffen Peters pälvis esikoha legendaarsel Ravelil.

Thomas & Mack keskus, mis avas 1983ndal aastal uksed Frank Sinatra, Dean Martini ja Diana Rossi etteastetega, on sellest ajast saati võõrustanud ligi 15 miljonit fänni üle maailma. Hallis on kontserte andnud näiteks Bruce Springsteen, Elton John, U2 ja Mariah Carey jt. Hobu-üritustest on seal toimunud ka rodeovõistlused. Käesolevaks finaaliks oodatakse üle 85 000 pealtvaataja.

Hobumaailma fotograaf ja toimetaja Külli Tedre plaanib tervel finaalil kohapeal silma peal hoida ning teieni tuua värskeimad uudised ja pildid. Lugege meid kindlasti!

Foto: https://www.facebook.com/WorldCupLV/

Võistluse koduleht: www.worldcuplasvegas.com