Noorhobuste stiilisõit – parim kool hobusekasvatajale

Neljapäeval, 04.10, kell 21.00 on Saku Suurhallis Horse Show raames võimalik näha 5-6. aastaste hobuste stiilisõitu. Hea uudis on see, et neljapäevase stiilisõitu pääseb vaatama 2 inimest ühe hinnaga (pilet kahele 10€)

Võistluse eesmärk on tunnustada kogu aasta vältel kvalifikatsioone kogunud ja Noorhobuste Tšempionaadil hästi esinenud noori hobuseid, nende omanikke ning kasvatajaid. Üritus on võistluse, demonstratsiooni ja kliiniku segu, kus 2 nimekat kommenteerijat jagavad stiilipunkte noorte hobuste sooritustele. Pealtnägijatel on ülihea võimalus kuulata asjatundlikke kommentaare ja hinnanguid otse oma ala meistritelt.

Rahvuslikus takistussõidus osalevad 5-6.a. hobused, kes on 2012.a. jooksul täitnud oma vanuseklassis kvalifikatsiooni ja siis pääsenud võistlema Noorhobuste Tšempionaadile. Võistlus viiakse läbi 2 osavõistlusena – stiilisõit pluss kahefaasiline parkuur. Stiilisõidus hinnatakse noori hobuseid 10 punkti süsteemis ja hindamiskriteeriumid on järgmised: hobuse tüüp, hobuse liikumine, hobuse hüppestiil, uhtimisvõtetele allumine, hobuse hüppevõime, hobuse keskendumisvõime.

Võistluse juhend:

http://www.tallinnhorseshow.eehttp://dev.hobumaailm.ee/cms/wp-content/uploads/old-images/TIHS_2012/NH_Saku_04-05_10_12_uus.pdf

Võistlusel osalevad hobused:

http://www.tallinnhorseshow.eehttp://dev.hobumaailm.ee/cms/wp-content/uploads/old-images/TIHS_2012/Saku_NH_25_09.pdf

.

Eesti Ratsaspordi Liit