Ohhoo – uus Oma Hobu!

Postkasti potsatas selle aasta esimene Oma Hobu – pisut raskem ja ka pisut läikivam kui varem. Vahetasime koos aastaga trükikoda – sellest siis tingitud ennekõike väline muutus. Soov uuel aastal veelgi enam meeldida oma lugejatele aga tingis mõnigaseid sisulisi muutusi.

Pikemad lood on ajakirjas seekord Toominga tallist ja superhobusest A Big Boy. Peeter Viiard jätkab hobuste mõtete uurimist ning alustasime ka uue järjelooga – Ingrid Randlaht püüab blogi vormis aasta jooksul kirja panna noore eesti tõugu hobuse Atheena õpetamisloo.

Ratsaspordi lehekülgedelt leiab lugeja 2009. aasta parimate nimed alade kaupa ja viiteid eeloleva aasta tegemistele. Hiljuti oli Ruila Tallil juubel – sellest kohe mitmel leheküljel.

Uudisena alustasime Oma Hobu jutulisaga – esimesena pakume lugeda Mart Kivastiku uut juttu pealkirjaga „Autoportree naise ja hobusega“.

Need on kõigest mõned teemad veebruarinumbrist. Avage värske Oma Hobu ise ja veendute, et uudistamist ja lugemist jätkub mitmeks õhtuks! Kel ajakiri tellimata, leiab Oma Hobu Lehepunkti müügikohtadest.

Head lugemist!

Ago Ruus

peatoimetaja

Ago Ruus