Ratsarahva ühine jõulupidu „Musta Täku“ Talli Horse Show

MTÜ Viru Ratsu eestvedamisel toimub 12.detsembril algusega kell 19.00 Jänedal Musta Täku tallis ratsarahva esimene ühine jõulupidu.Ürituse eesmärgiks on siduda klubisid omavahel, et inimesed leiaks ka hobuste juurest aega rahvaga suhelda ja koos midagi toredat teha.

„On klubisid, kes ei tunne ka kõiki oma liikmeid, nii et antud üritus annab põhjuse kõik liikmed kodust välja ajada ja lõpuks ka tuttavaks saada,“ lausus ürituse korraldaja Katrin Lipp. Ta näeb siin samuti head võimalust uute koostööpartnerite leidmiseks ja klubide omavahelisele suhtlusele aluse panemiseks, mis jällegi omakorda soodustaks Eestis ratsaspordi arengut üldiselt.

Külalised saavad peo käigus mekkida maitsvat jõulurooga, elava muusika saatel tantsu lüüa, samuti korraldatakse vahvaid mänge ja kindlasti ei jää tulemata ka üllatused.

Korraldajad ootavad kõiki varakult maksma ürituse stardimaksu 25.- (hiljemalt 2.detsembriks MTÜ Viru Ratsu kontole EE962200221061618058. Selgitusse lisada nimi ning klubi või tall), et üritus ikka kindlasti toimuda saaks!

Ainult koos saame korraldada omale vahva jõulupeo!

Jõuluvana kotti aitavad täita Eggersmann, Pariisi Tuled, Naf, Havaens, Hobukeskus, Ratsane, Nathalie, Equestrian OÜ.

Vaata ka ürituse Facebooki lehte: https://www.facebook.com/events/1649704785278946/

Katrin Lipp