Tähelepanu takistussõitjad ja treenerid – 26.-28. nov. toimuv S. Georgopoulose kliinik on mõeldud teile

Veel on võimalik registreerida 26.-28. novembrini Ruila tallides toimuval Stavros Georgopoulose kliinikule, mis on mõeldud kõigile takistussõitjatele, kes on 110 cm ja sellest kõrgemal tasemel. Lisaks on kliinikus võimalik võimalik osaleda vaatlejana treeneritel ja tulevastel treeneritel ning seda arvestatakse täiendkoolitusel.

Kliinik toimub kõigil kolmel päeval 2-3 liikmelistes gruppides ja iga treening kestab kesmiselt 1,5 tundi. Esimesel päeval tegeletakse ratsastamisega (ka latid jms), teisel võimlemisharjutustega üle väiksemate takistuste ridade ja penerollide näol, ning kolmandal päeval hüpatakse parkuuri.

Kliinikus on treeneritel ja tulevastel treeneritel võimalik osaleda vaatlejana. Registreerimislehe alusel arvestatakse täiendkoolituse tunde atesteerimisel ja taasatesteerimisel. Vaata lisaks: http://treenerikoolitus.wordpress.com/

Üks treeningtund maksab 40€. Kui soovite osaleda kõigil kolmel päeval, on kogumaksumus 100€. Registreerimine saata aadressil katrin.pill@gmail.com. Täiendkoolitusele saate registreerida kohapeal Katrin Pillile.

Stavros Georgopoulos on Kreeka ratsasportlane, kes on saavutanud mitmeid võitusid Balkanimaade meistrivõistlustel ja kuulunud korduvalt Kreeka esindusmeeskonda Rahvuste Karika võistlustel. Pärast treenimist mitmete tuntud ratsasportlaste käe all nagu Graham Fletcher, Daan Nanning ning Ludger Beerbaum kuulus Stavros ka varumehena 2004. a. Ateenas peetud olümpiamängude koondisesse. Praegu tegeleb ta rohkem FEI tuutori tööga ning aitab koolitada treenereid üle maailma.

Loomulikult saab kliinikut ka tasuta jälgida. Ürituse ajakava ilmub Hobumaailmas vahetult enne kliiniku toimumist.

Vaata juhendit: http://www.hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=11&y=2013&id=1284