10-11. aprill Kurtna Talvine kolmevõistlus

10. ja 11 aprillil peetakse Kurtna ratsaspordi kompleksis perekond Kaunade juures Kurtna Talvine kolmevõistlus. Tegemist on esmakordselt Eestis kolmevõistlusega sisetingimustes. Laupäeval on kavas maneežisõit ja takistussõit, pühapäeval atraktiivne sisekross.

Toimuval üritusel on rahvusvaheline taust kuna lisaks Eesti kolmevõistlejatele osalevad võistluspaarid Soomest ja Leedust. Üles on antud mõlemast riigist 7 võistluspaari. Tuntumatest nimedest saame mainida Leedu tippkolmevõistlejat Dangis Rakauskast ning Soome paremikku kuuluvat Minna Leppalat.

Kurtna Ratsaklubi peamiseks tegevusalaks on kolmevõistluse arendamine ja üheks võimaluseks kolmevõistluse arendamisel on ka kolmevõistluste korraldamine.

Pärisime korraldaja Raul Kauna käest, kuivõrd mujal maailmas sisekolmevõistluse formaati kasutatakse. Kauna teadmisel on aastaid tagasi analoogseid võistluseid korraldatud Soomes, täna praktiseeritakse seda Venemaal. Idanaabrite juhtiv tehniline delegaat Jekaterina Voronova, kellel oma roll ka Kurtna rahvusvahelise krossiraja tekkimises, on korduvalt Eesti sportlaseidki Moskva lähistel asuvasse Planernaya keskusesse taolistele võistlustele kutsunud.

10.04.2010 kell 10.00 alustatakse Kurtnas koolisõiduga (Skeem CCI/CIC 1* A 2009). Kell 15.00 jätkub päev teise võistlusalaga, milleks on takistussõit kõrgusel kuni 105 cm. 11.04.2010 kell 11.00 toimub kolmevõistluse kõige põnevam võistlusala, milleks on kross.

Nagu juba tavaks saanud on avatud kirbuturg. Võimalus müüa ja osta kasutatud hobuvarustust. Tule saa omast vanast hobuvarustusest lahti (kellegi jaoks on see uus) ja leia endale vajaminev. Müügikoht 25.-

Kogu võistluse aja töötab kohvik – soojad söögid ja joogid!

Registreerimine ja lisainfo ERL registreerimislehel, aadressil kurtnaklubi@hot.ee . Lisainfo Rita Kauna 5060522.

Kurtna Ratsaklubi ootab rohket osavõttu – teeme koos ühe toreda päeva!

Võistluse juhend on kättesaadav hobumaailma kalendris.

Kurtna RSK