10ndani saab registreerida J.P. Camboulives\’i laagrisse Ruilas

Ruilat külastab 15.-18. septembrini taas FEI kõrgema taseme koolitaja ja mitmete riikide kolmevõistluskoondiste treener Jean-Philippe Camboulives, et anda siin mitmepäevane laager meie sportlastele.

Koolitusele on oodatud koolisõitjad, kolmevõistlejad ja takistussõitjad, eelkõige koondiste liikmed, kuid vabade kohtade olemasolul ka teised huvilised. Kavas on koolisõidu, takistussõidu ja ratsastamise tunnid, millest tasub kahtlemata osa võtta ja ka vaatama tulla, kuna tegu on tõeliselt ekspressiivse ning toreda koolitajaga.

Registreeruda saab kuni 10. septembrini, võttes ühendust Riina Pilliga aadressil riina (at) ratsaliit.ee.

Laagri info: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=9&y=2011&id=688

Jean-Philippe Camboulives omab magistrikraadi sporditeaduses – erialaks ratsasport. Camboulives on Prantsuse Spordi- ja Noorsooministeeriumi nõunik ning endine Prantsuse kolmevõistluse koondise liige, kes oli 2008. aastal Hong-Kongi OM Brasiilia kolmevõistluse tiimi peatreener ja 2010. aastal Lexingtonis toimunud WEG-il Lõuna-Aafrika kolmevõistluse koondise peatreener. Alates 2000.aastast töötab Jean-Philippe FEI Coaching System’i arendusgrupis ja on ise aktiivne koolitaja nii treeneritele kui sportlastele.