15. Kärdla Ratsupäevad neljas päev: täiendatud 17:44 ja VIDEOKLIPID

15. Kärdla Ratsupäevade Grand Prix kaksikvõidu võttis Paul Argus, kui oli parim hobusega Banderas B ning lõpetas teisena hobusega Cinta.

Kärdla Ratsupäevade olulisimaks parkuuriks oli pühapäeva pärastlõunal meeldivas suveilmas peetud 130cm kõrguste takistustega Grand Prix. Ümberhüpetele pääses kümme võistluspaari alustanud 34st. Esimesena startinud Argus tegi Cintaga ette sellise aja, mida keegi enam ületada ei suutnudki. Andrus Kallaste suutis hobusega Ilsonne V Bareelhof sõita Arguse ajale lähedale, kuid mitte seda ületada. Viimasena startis Argus veel hobusega Banderas B, kellega suutis oma eelmist tulemust ületada ja nii saavutas kaksikvõidu, Kallaste oli kolmas. Auhinnatseremooniale pääsesid veel neljandana Riina Seder ja Kleopatra, viiendana Kaie Aamisepp ja Shadowstep ning kuuendana Helen Rätsep ja Calderon.

Paul Argus ümberhüpetel; foto Celin Lannusalu

https://www.youtube.com/watch?v=H61IEjkmp2Q?showinfo=0

Siim Sinijärv ja Cashmir; foto Celin Lannusalu

Teine parkuur peeti kõrgusel 120cm, siin jõudsid esikolmikusse Siim Sinijärv ja Cashmir, Paul Argus ja Cinta ning Jaagup Kallas ja Bruce de Berks. Avaparkuuri võitis Berit Lehtsaar hobusega Award.

Berti Lehtsaar auhinnatseremoonial; foto Celin Lannusalu

https://www.youtube.com/watch?v=F7ylbtjFNx4?showinfo=0

Kõik tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/686?locale=et&year=2016

hobumailm.ee