17.-19. juunil toimub Ruila tallides Stavros Georgopoulose takistussõidu koolitus

Tähelepanu takistussõitjad, kolmevõistlejad ja treenerid – 17.-19. juunil toimub S.Georgopoulose kliinik! Veel on võimalik registreerida Ruila tallides toimuval kliinikule, mis on mõeldud kõigile takistussõitjatele ja kolmevõistlejatele kes on 110 cm ja sellest kõrgemal tasemel. Lisaks on kliinikus võimalik võimalik osaleda treeneritel ja tulevastel treeneritel ning seda arvestatakse eriala koolitusena.

Kliinik toimub kõigile kahel päeval 2-3 liikmelistes gruppides ja iga treening kestab kesmiselt 1,5 tundi. Esimesel päeval tegeletakse võimlemisharjutustega üle väiksemate takistuste ridade ja penerollide näol, ning teisel päeval hüpatakse parkuuri.

Üks treeningtund maksab 40€, koondiste liikmetele üks treeningtund 30€. Registreerimine saata meilile katrin.pill@gmail.com

Kliinikus on võimalik osaleda ka praegustel treeneritel ja tulevastel treeneritel, kes taotlevad sügisel EKR-4 ja EKR-5 taset.

Registreerimislehe alusel arvestatakse täiendkoolituse tunde atesteerimisel ja taasatesteerimisel. Vaata lisaks: http://treenerikoolitus.wordpress.com/.

Treenerite teooria koolitus toimub 18.06 õhtupoole pärast treeninguid, täpsem aeg osalejatele meili teel. Soovituslik osaleda kogu kliiniku programmis.

Koolituse juhendi leiate Ratsaliidu kodulehelt www.ratsaliit.ee – koolitused.

Stavros Georgopoulos on Kreeka ratsasportlane, kes on saavutanud mitmeid võitusid Balkanimaade meistrivõistlustel ja kuulunud korduvalt Kreeka esindusmeeskonda Rahvuste Karika võistlustel. Pärast treenimist mitmete tuntud ratsasportlaste käe all nagu Graham Fletcher, Daan Nanning ning Ludger Beerbaum kuulus Stavros ka varumehena 2004. a. Ateenas peetud olümpiamängude koondisesse. Praegu tegeleb ta rohkem FEI tuutori tööga ning aitab koolitada treenereid üle maailma.

Eestis on Georgopoulos kliinikuid läbi viinud juba paar aastat, tema õpetamise stiil ja treeningute läbiviimise metoodika sobib väga hästi meie koolkonnaga. Loomulikult saab kliinikut ka tasuta jälgida. Ürituse ajakava ilmub Hobumaailmas vahetult enne kliiniku toimumist.

Eesti Ratsaspordi Liit