Aacheni kolmevõistluse Rahvuste Karika võidu jätsid kodumaale sakslased

Aacheni takistus- ja koolisõidu tulemusi oleme kajastanud, heidame pilgu ka kolmevõistlusele, milles peeti suurvõistluse raames tänavuse hooaja viie Rahvuste Karika etapp, kus võidu jätsid kodumaale korraldajad sakslased.

Aacheni etapp kujunes osavõturohkeimaks, starti asusid kaheksa riigi koondised. Sakslased olid väljas oma pea parimas koossseisus, tiimi kuulus kaks Londonis kulla võitnud paari. Sakslased, kes olid mõned nädalad tagasi võitnud Poola Rahvuste Karika etapi, ei jätnud kodumaalgi teistele suuri võimalusi. Koondise, kuhu kuulusid Sandra Auffarth ja Opgun Louvo, Michael Jung ja La Biosthetique Sam FBW, Dirk Schrade ja Hop and Skip ning Peter Thomsen ja Horseware`s Barney, lõpptulemuseks kogunes 129.0 punkti teise koha saanud Suurbritannia 152.4 vastu. Sandra Auffarthi individiuaalseks tulemuseks oli muide vaid 33.8 miinuspunkti. Kolmandal kohal lõpetasid Aachenis prantslased, kelle summaks kogunes 164.6.

Pärast viit etappi üheksast juhivad Rahvuste Karikat britid 45 punktiga. Teisena on prantslastel 35 ning kolmandana kaks viimast etappi võitnud sakslastel 31 punkti. Järgmine kolmevõistluse Rahvuste Karika etapp toimub 1.-3. augustini Rootsis Malmös.