Aachenis jäid Saksamaale ka kolmevõistluse ja koolisõidu võistkonnavõidud

Eilsel, eelviimasel, Aacheni Wolrld Equestrian Festival`i võistluspäeval oli sakslastel jällegi põhjust rõõmustada, kuna lisaks neljapäevasele takistussõidukoondisele jätsid võistkondlikud võidud kodumaale ka koolisõitjad ning kolmevõistlejad.
 
 

Kolmevõistluses oli CICO3* tasemega võistkonnavõistluses Saksamaal väljas unelmate tiim, kuhu kuulusid sellised legendid nagu Ingrid Klimke ja Horse Ware Hale Bob OLD, Michael Jung ja La Biostethique Sam, Sandra Auffarth ja Opgun Louvo ning lisaks nooruke Josefa Sommer hobusega Hamilton. Sakslaste võistkondlik edu oli mäe kõrgune, kui koguti 107 miinust teise koha saavutanud Austraalia 152.60 vastu. Kolmas oli Rootsi, kogudes 160.60 miinust.

 

Individiuaalselt jäi Saksamaale kaksikvõit. Parimana lõpetas Klimke 34.5 miinusega, teine oli Jung 34.70 miinusega. Kolmas koht kuulus Austraalia kolmevõistlejale Shane Rose, kes võistles hobusega CP Qualified ja kogus 37.50 miinust.

 

Koolisõidu võistkonnavõistluses moodustub juba mitmeid aastaid tulemus Grand Prix ja Grand Prix Special programmide koosmõjus. Sakslaste koondtulemuseks kogunes 471.046, mis andis ameeriklaste ja rootslaste ees kindla võidu. Ühendriikide tulemuseks hinnati 450.392, Rootsi skooriks 437.635. Sakslaste võidukasse koondisesse kuulusid Isabell Werth ja Weihegold, Sönke Rothenberger ja Cosmo, Dorothee Scheider ja Sammy Davis Jr. ning Hubertus Schmidt ja Imperio.

 

Täna algusega 14.15 meie aja järgi on võimalik otseülekandes jälgida tekistussõidu Rolex Grand Slam Grand Prix`s ja seda aadressil www.rolexgrandslam.com. Lõpule jõuab ka rakendivõistlus.

 

Aacheni kohta rohkem infot aadressilt https://www.chioaachen.de/en/


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23