Aamisepp ja Sokolovski head tulemused noorhobuste sisetšempionaadilt Flyinges

Ülipopulaarsele Flyinge Breeders Trophy võistlusele kvalifitseerusid tänavu taas meie Rootsis resideeruvad takistussõitjad Kaie Aamisepp ja Jüri Sokolovski, kes jõudsid ka finaalideni ning saavutasid kokkuvõttes auhinnalisi kohti.

Kaie võistles, nagu mullugi, hobusel Alicia, seekord 6-aastaste klassis kõrgusel 130-135cm. Kaie ja Alicia pääsesid finaali topelt-puhta tulemusega kahe päeva kokkuvõttes ning kuigi finaalis tuli leppida 2 mahaajamisega, tuldi kokkuvõttes Breeders Trophy arvestuses 14ndale auhinnalisele kohale.

Samal võistlusel osales ka Jüri Sokolovski, kelle parimaks tulemuseks oli 15. koht 5-aastaste Breeders Trophy üldarvestuses hobusel Coignard Katalei (kellega osales ka aasta varem 4-aastaste arvestuses ning pääses ka eelmine aasta finaali). 3 päeva kokkuvõttes oli Jüri ja Coignard Katalei tulemuseks vaid 4kp.

Samuti pääses Jüri finaali 4-aastase Opticus Hästak-iga ning saavutas Breeders Trophy arvestuses 12. koha, kusjuures punktivahed olid väga väikesed.

Suurvõistlusest võttis osa märkimisväärne hulk (näiteks 5a klassis 170 starti) noori hobuseid. Võistlus kestis pea nädala, 4.-9. oktoobrini Flyinges Rootsis. Kõik võistluste tulemused, pildid ja videod http://online.equipe.com/sv/competitions/3105