Aastalõpu show tõi Viini ratsakooli Niitväljale

Eile toimus Niitväljal traditsiooniline hooaja lõpuetendus, milles sai näha nii Viini ratsakooli kasvandike kui päkapikkude etteasteid . Hooaega kokkuvõtval pidulikul sündmusel premeeriti ka hooaja parimaid.

Meeleolukas show tõi publiku ette nii kaasahaaravaid kadrille kui takistussõitu. Kadrillides sai näha Viini ratsakooli kasvandikeks maskeerunud ratsanikke valgetel hobustel, ooperifantoome ning tervet trobikonda päkapikke. Samuti sai näha takistussõidu ja koolisõiduelementidega etendust „Kurb ratsanik ja rõõmus ratsanik“, kus ratsakooli kasvandikust sai maailmameistri ja olümpiavõitja käe all edukas võistlussportlane.

Etenduse vahepalana toodi esile ka ratsakeskuse hooaja parimaid, kelleks on õed Reelika ja Jaanika Oissar. Esimene eelpool nimetatutest saavutas 2010. aasta hooajal juunioride meistritiitli kolmevõistluses ning teine takistussõidus. Palju õnne tublidele noortele ning loodame, et tuleval aastal toob neile spordis uusi edusamme.

Aastalõpuetendus on Niitvälja Ratsakoolis aastakümneid kestnud traditsioon, millest on osa võtnud mitmed tänased elukutselised ratsasportlased. Kindlasti kordub show ka järgmisel aastal, kuid siis juba uute teemadega.