Age Luha ja Marii-Heleen Raidmets pälvisid Leedu Avatud MV raames väikse ringi ja noorteklassi esikohad

Koolisõitjad Age Luha ja Marii-Heleen Raidmets olid sel nädalavahetusel võistlustules Leedus imeilusas Vazgaikiemise ratsakeskuses, kus peetud Leedu Avatud Meistrivõistluste raames tulid meile võidud Väikse Ringi ja noorteklassi arvestuses.

Avapäeval võitsid noorteklassi 6 paari seas Marii-Heleen Raidmets ja kohaliku publiku suur lemmik Rokit tulemusega 66.92% ning seenioride klassi PSG programmi Age Luha ja Diamond in Black tulemusega 68.51%, kusjuures selles sõidus oli Marii-Heleen Rokitil oli napilt 4. kohal 63.77 protsendiga.

Teisel päeval jätkus meie sportlaste edulugu. Marii-Heleen ja Rokit võidutsesid taas noorteklassis, sedapuhku tulemusega 68,29 %, olles samas väikses ringis taas neljandad skooriga 64,38 %. Age Luha ja Diamond in Black pälvisid seal taas esikoha tulemusega 68,79 %. Mõlemad paarid saavutasid seega ka koondarvestuses oma klassides võidud.

16.-17. augustini peetakse Leedus Baltic Dressage League viimane etapp, millest võtavad osa mitmed Eesti koolisõitjad.

Vazgaikiemise tulemused: http://www.equestrian.lt/naujiena/2014-08-02-03-atviras-lietuvos-dailiojo-jojimo-cempionatas-jaunu-zirgu-4-6-m-cempionatas-ja