Ago Ruusi suur ja soe juubelikingitus

Eile õhtul anti Veskimetsas Ago Ruusile juubeli puhul üle kingitus, milles osales üle saja põhiliselt hobustega seotud inimese.

Et Ago kallis fotovarustus langes varaste saagiks, otsustasid tema head sõbrad Voore tallide omanik Anu Pärisoo ja Oma Hobu toimetaja Aive Sarjas algatada aktsiooni, mille käigus oli kõigil soovijail võimalus omalt poolt valitud summaga Agot juubeli puhul meeles pidada ning aidata kaasa uue varustuse soetamisele.

Ettevõtmist tervitati üle Eesti ning kokku saadi märkimisväärne summa, milleks oli ligikaudu 45 000 krooni. Kusjuures umbes sellise summa väärtuses fotovarustust tookord varga saagiks langeski.

Ago tänas südamest kõiki, kes andsid oma panuse, oli veidi kohmetunud ning tunnistas, et see sündmus valmistas talle veidike ka piinlikkust. Ehkki asja püüti saladuses hoida, jõudis info temani siiski kiiremini kui valmisüllatus ise, ning oli isegi neid, kes küsisid, mis korjandust ta siin korraldab. Siiski oli tegu mitte tema poolt, vaid tema jaoks korraldatud üllatusega, mille suurusest sai ta aru alles siis, kui kingitus üle anti!

Suur aitähh kõigile, kes Agot meeles pidasid, ning kelle nimed said kirja suurele kaardile, mille juubilar lubas seinale riputada.