Aita meil selgitada välja aasta parima hobuse tiitel

Hobumaailm avas just uue küsitluse teemal, kes on Eesti 2010. aasta parim hobune. Anna ka sina oma hääl!

Aasta hobuse võiks valida tulemuste järgi, aga samamoodi ka tema olemuse järgi, selle järgi, kes läheb kõige rohkem inimestele südamesse, kes on Eestile kõige rohkem toonud kuulsust või kes pidanud kõige rohkem võistlema. Neid kriteeriume on palju ning seetõttu pakkusime me välja mitmeid nimesid nii noorte kui vanade hulgast.

Võimalik, et just sinu lemmikhobust selles loetelus ei ole. Kõiki kahjuks ei saagi olla. Loodame, et välja toodud hobused on eesti hobuinimestele tuttavad ja just nende hulgast õnnestub leida tänavune staar. Nagu mainitud, on igaühel oma kriteeriumid, mille alusel oma lemmik valida, kuid loodetavasti on aasta lõpuks kõige rohkem hääli kogunud hobune oma tiitli auga ära teeninud nii või teisiti.

Kui sul on aasta hobuse valmisega seoses keegi teine südames, siis kirjuta meile sellest pikemalt ning võibolla saame temast hobumaailmas loo avaldada. Õigupoolest on ju kõik hobused meie partnerid, kes väärivad tunnustust. Loo võib meile muidugi kirjutada ka nendest hobustest, kes aasta hobuse tiitlile kandideerivad.

Head hääletamist!