Algab järjekordne Helsinki International Horse Show

Juba homme saab Helsingi Jäähallis alguse traditsiooniline Helsinki International Horse Show. Stardis on ka mitmeid meie sportlasi, nii rahvuslikes klassides kui ka CSI5*/CDI3* tasemel.

20.-23.10. toimuva CSI5* võistluse raames toimub Lääne-Euroopa Liiga MK etapp, mis meelitab kohale mitmeid maailma tippratsutajaid nagu näiteks Scott Brash, Bertram Allen ja Steve Guerdat. CSI5* tasemel on meie sportlastest väljas Gunnar Klettenberg hobustega Quote ja Traffic ning Urmas Raag hobustega V Carlos ja Ibelle van de Grote Haart. Koolisõit on samuti Helsingis CDI3* tasemel kavas ning seal on Eestit esindamas Dina Ellermann oma truu partneri Landy’s Akvareliga.

Lisaks saab meie võistlejaid näha mitmetes rahvuslikkes klassides. Saskia Maripuu ja Deal or No Deal võtavad osa pony tour’ist, Madis Morna ja Ko vd Padenborre by Cortaflex stradivad 6 aastaste hobuste sõidus ning My Relander ja Piret Ervald, vastavalt hobustel Expert ja Joie de ma Vie võistlevad 7 aastaste hobuste sõitudes.

Võistlustel hoiavad kohapeal Hobumaailma eest silma peal Susanna Liis Ole ja Kristina Pärtel.

Stardijärjekorrad ja tulemused leitavad siit: http://www.longinestiming.com/#!/show-jumping/2016/1254/html/en/longinestiming/index.html

Võistluste ametlik koduleht: http://www.helsinkihorseshow.fi/en/

CSI5* taseme masterlist: http://www.helsinkihorseshow.fi/perch/resources/2016ci1710-1.pdf