Algaval nädalavahetusel leiame võistlevaid Eesti ratsasportlaseid Euroopa erinevaist paigust

Suvekuude saabudes on arvestatavalt sagenenud meie ratsaspoortlaste osalemised erinevatel rahvusvahelistel võistlustel. Kui möödunud nädalavahetusel elasime kaasa meie takistussõitjate edukatele sõitudele Moskvas ja Sopotis, siis sel korral on jälgitavaid kohti enamgi.

Eesti takistussõitjaid leiame algaval nädalavahetusel võistlemas kolmes erinevas paigas. Tiit Kivisild jätkab turneed Poolamaal. Seekord osaleb ta Poznanis CSI2* tasemega võistlusel. Meie teine "belglane" Rein Pill võistleb noorte hobustega Belias Aalsti nimelisel linnas CSIYH1* tasemel. Soomes Ypäjäl viiakse CSI1* tasemel läbi 38. Finnderby, millest võtavad osa Andres Udeküll ja Kätlin Sehver.

Ypäjäl võistlevad ka koolisõitjad ja kolmevõistleja. CDI3* võistlusel osaleb Angelique Maasik, CDIJY võistlusel Tiina Kuusmann, Anna-Liisa Rink ja Getter Kangur. Lisaks nimetatutele asub koolisõitjatest võistlustulle Marleen Vassil, kes stardib Prantsusmaal Vidaubanis CDI3* turniiril. Mitmekordne Eesti meister kolmevõistlusesSiret Saks osaleb hobusega Wiplala S Ypäjäl Soome rahvuslikul kolmevõistlusel, mille tase vastab rahvusvahelisele CIC2*.

Hobumaailma toimetus soovib kõikidele sportlastele edu ning püüab jõudumööda kõikide tegemisi lugejateni tuua.