Alltech tervitab ülemaailmset ratsaspordikogukonda ning soovib head algavat hobuseaastat!

Koos Rahvusvahelise Ratsaspordi Föderatsiooniga (FEI) tähistab Alltech, üks maailma juhtivamaid loomatervishoiuettevõtteid oma truudust hobumaailma tähtedele ning tervitab ülemaailmset ratsaspordi kogukonda saabuva hobuse aasta puhul. FEI on ühtlasi teinud ettepaneku määrata 13. detsember Rahvusvaheliseks Hobuste Päevaks, et avaldada austust hobuste osatähtsusele globaalses majanduses, kultuuripärandis ning spordis.

Oleme teaduslikult tõestatud toimeainetega varustanud hobuste söötmisvaldkonda juba alates 1980. aastast. Nüüd, 33 aastat hiljem võib Alltech`i tehnoloogial baseeruvaid söödalisandeid leida erinevates hobusöötades üle maailma. Oleme andnud oma panuse nii ringraja tšempionite, olümpiavõitjate kui ka hobiratsude söötmisse, neid kõiki võrdselt väärtustades. Alltech on uhkusega mitmete rahvusvaheliste ratsaspordi- ürituste (Alltech National Horse Show) ja võistluste suursponsor (Alltech FEI World Equestrian GamesTM 2014 in Normandy) väljendades oma pühendumust ratsaspordile ning tipptulemuste saavutamisele läbi looduslike söödalahenduste.

“Alltech`i FEI World Equestrian Games 2014 raames kroonitavate maailmameistrite olulisus kehastab kõiki neid väärtusi mida Alltech omistab läbi looduslike söödalahenduste saavutatud sooritusvõime ja jõudluse tipptasemele, “ räägib Dr. Pearse Lyons, Alltech`i asutaja ning president.

Alltech`i FEI World Equestrian Games™ 2014 Normandias, Prantsusmaal.

Alltechi FEI Maailma Hobuolümpiamängud on ülemaailme võistlus, kus pannakse proovile parimad ratsutajad ja hobused. Ürituse üleshitus põhineb eelmisel edukal Alltechi Hobuolümpiamängul, mis peeti 2010. aastal Kentuckys ning kus võisteldi 16. päeva kaheksas erinevas distsipliinis.

Prantsusmaa Normandia regioon on suurim hobusekasvatuskeskus ning parim inimeste ja hobuste kohtumispaik maailmas. Alltech`i Maailma Hobuolümpiamängude elemendid ühildatakse asupaiga keskkonnaga. Kolm võistlusala paigutatakse Caen´i linna keskmesse. Prantsusmaa hobusekasvatuse pealinnast – Haras du Pin Ecuire (Rahvuslik tall) – saab alguse 100-miiline rännakuvõistlus, mis lõppeb Mont Saint Michel´is, mis on teine kõige külastatum koht Prantsusmaal.

Lisainformatsiooni saamiseks palun külasta Alltech`I Hobuolümpiamängude ametlikku kodulehtewww.normandy2014.com

Alltech