Andres Udeküll ja Calcyl Viktoria Karika põhisõidu kolmandad

Möödunud laupäeval ja pühapäeval peeti Lätis Incukalnsi ratsakeskuses Viktoria ratsaklubi nimelist karikavõistlust, kus eestlastest osales Andres Udeküll.

Udeküll osales Incukalnsi võistlusel hobusega Calcyl 120 cm ja 135 cm kõrgustes sõitudes, mis leidsid aset laupäeval. Kuigi 120 cm tõusva raskusega parkuuris sõideti välja pretsedenditult kireim aeg, ei lubanud paremate kohtade eest võidelda mahaajamine kaheksandal takistusel. Seevastu õnnestus Eesti takistussõitjal paremini Viktoria Karika põhisõit – 135 cm ümberhüpetele. Põhiparkuuri läbisid puhtalt neli võistluspaari, kelle hulgas hilisem võitja Girts Bricis kahel hobusel. Tuntud lätlane võttiski kaks esimest kohta, olles samuti puhta soorituse teinud Udeküllist ja Calcylist kiirem nii hobusega Chandra H kui ka Amadeo.

Võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.latvianhorses.lv/2012/07/14/automatiskais-uzmetums/ .

Alanud nädalal on Incukalnsis järjekordne takistussõiduvõistlus, seekord nimetusega Baltic Open 2012. Tänase seisuga on registreerunud takistussõitjad Eestist, Leedust ja loomulikult Lätist. Võistlus toimub reedest pühapäevani, kavas on parkuurid kõrgustel 100 cm kuni 135 cm.