Andres Udeküll oli edukaim võistlusel Kurtna Talv Vol.2

Pühapäeval, 14. märtsil, võistlesid takistussõitjad Kurtnas perekond Kauna ratsakompleksis. Võistluse nimetuseks oli Kurtna Talv Vol.2 2010. Võistluspäeval peeti viis sõitu, enim auhindu korjas Andres Udeküll.

Sel talvel erinevatel kõrgustel mitmeid võite kogunud Andres Udeküll (Parkuur) jätkas samal lainel Kurtnaski. Seekordseks edukaks partneriks oli hobune Express, kellega sportlane võitis parkuurid kõrgustel 110 cm ja 120 cm. Madalamal kõrgusel järgnesid Udeküllile Kusta Kaja (Mondes hobusel Hot Finale ja Kadi Ruumet (Pärnumaa) hobusel Aranda. Kõrgemas sõidus lõpetas teisena Marion Mägi (Mondes) hobusel Vanco Z, kolmandana Catlin Vatsel (GKG) hobusel Romance.

Lisaks eelnevatele oli Udeküll kolmas kõrgusel 90 cm hobusega Watsonas. Selles sõidus lõpetas parima tulemusega Laura Trull (Saaremaa) Westal, teisena Marit Poltimäe (Kurtna) Cosettel. Päeva alustanud 80 cm sõidu esikolmiku moodustasid Evely Auger ja Terminaator, Älis-Sille Voolma ja Preks ning Marta Heina (Audruranna) ja Himmel. 100 cm paremad olid omakorda Egle Palm (Tondi) ja Fally, Reet Kerro (Mondes) ja Printsess Blacky ning Madli Tammel (Kurtna) ja Dubai.

Täpsemad tulemused leiate kalendri rubriigist.

Hillar Talts