Anette Leppik võitis Lesznos väikese ringi sõidu

Eile, pühapäeval, tegi Lesznos tõsise soorituse nooruke Anette Leppik, kes hobusega Samurai`s Miracle võitis väikese ringi parkuuri kõrgusel 130cm, kus Rein Pill ja Evolinus lõpetasid neljandana.

 
Pühapäevane 130cm kõrgune parkuur peeti Lesznos puhtusele ja kiirusele, mis teatavasti meie kiire paari Leppik-Samurai`s leivanumber. Suure hingeda hobune ja neiu näitasid end jällegi parimast küljest ning võtsid 36 paari hulgas võidu, edestades seejuures teise koha saavutanud tšehhitari Vladislava Humplikovat ja kolmandaks platseerunud Kõrgõstani sõitjat Andrei Shalohinit pea sekundiga. Rein Pill ja Evolinus järnesid selles sõidus koheselt esikolmikule, Kaia Loviisa Kink ja Adorable Chabalito kogusid 12 karistuspunkti.

 

Auhinnalisi kohti on Lesznos täna lõppevalt turniirilt tulnud veelgi. Rein Pill ja Alfons Ra olid puhta sõiduga seitsmendal auhinnalisel kohal laupäevases 140cm sõidus, reedel oli Rein Evolinusega teine 130cm sõidus.

 

Täna on Lesznos kavas kahevooruline Grand Prix, samuti väikese ringi finaal. Tulemused leiate aadressilt

https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/tour/314


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23