Ann-Marii Vilk alustas EM-i paremusjärjestuse teises pooles

Eile tegid Ann-Marii Vilk ja Halijus oma avastardi Prantsusmaal Jardy`s peetavatel juuniorite Euroopa Meistrivõistlustel kolmevõistluses. Meie paar kogus koolisõiduga 56.9 miinuspunkti.

Juuniorite Euroopa Meistrivõistlustel osalevate paaride arv ületab oluliselt meie eelteates mainutud ning selleks on 90. Pärast koolisõitu on kolmikjuhtimine Saksamaa juuniorite käes, kellest parimana on 39.0 miinuspunkti Flora Reemtsmal hobusega River of Joy 4. Vilk ja Halijus said tulemuseks 56.9 miinuspunkti, mis annab paremuselt 54. koha 90 alustaja seas. kas sportlast koolisõidus tulemust kirja ei saanudki.

Noorte ratsanike arvestuses on põhjust rõõmu tunda meie põhjanaabritel, sest tulemusega 41.1 asus juhtima Elmo Jankari hobusega Duchess Desiree. Sakslaste noorte ja juuniorite tugevus paistab vägagi silma ka noorte arvestuses. Kui juuniorites hoitakse esikolmikut, siis noortes järgneb Jankarile suisa viis noort Saksamaa kolmevõistlejat.

Täna on tiitlivõistlusel kavas kross. Võistlustulemused leiate aadressilt http://www.worldsporttiming.com/results/timing-690.html