Ann-Marii Vilk ja Halijus lõpetasid juuniorite EM-i

Täna jõudisd Prantsusmaal Jardy`s lõpule tänavused kolmevõistluse Euroopa Meistrivõistlused juunioritele ja noortele ratsanikele. Juuniorite arvestuses lõpetasid Ann-Marii Vilk ja Halijus 55. kohaga, tehes viimase alaga tubli tõusu.

Tänase takistussõidu lõpetas Eesti võistluspaar kuue karistuspunktiga, milles kaks karistuspunkti ületatud normiaja eest. Sellega tõusti üldarvestuses kaheksa kohta, lõppkohaks protokollis märgiti 55. Ülivõimsalt alustanud sakslased pidid lõpuks siiski taanduma ning võidurõõmu sai tunda kohalik publik – juuniorite tänavuse meistritiitli jättis Prantsuamaale Robin Boulanger hobusel Orpheo des Sablons. Nende lõpptulemuseks jäi 42.5, mis koguti koolisõidu neljanda tulemusega. Krossi ja takistussõidu läbis vastne meister puhtalt.

Juuniorite hõbemedal läks Iirimaale Elizabeth Haydenile hobusega Miracle, kelle lõpptulemus jäi võitjale alla vaid 0.4 punkti. Pronksiga sõidab Suurbritanniasse 44.2 miinuspunkti kogunud Will Furlong hobusel Pioneer Silvie. Alustanud 90-st paarist jõudis lõpuni 62.

Noorte ratsanike kulla võitis soomlastele koolisõiduga liidriks tõusnud ja edu lõpuni hoidnud Elmo Jankari hobusel Duchess Desiree. Noorte hõbe Prantsusmaale – Pierre Touzaint ja Pin up de Mai ja pronks Saksamaale – Nils Trebbe ja Priemus 3.

Noorte ja juuniorite kolmevõistluse Euroopa Meistrivõistluste tulemustega saate tutvuda aadressil http://www.worldsporttiming.com/results/timing-690.html .