Anna-Liisa Raudsepp naases Poolast esikohaga

Möödunud nädalal osalesid kolmevõistlejad Anna-Liisa Raudsepp ja Vilvi Laanet Poolas Kwiekis toimunud rahvuslikul kolmevõistlusel, kus Raudsepp saavutas hobusel Bignam esikoha ja Laanet naasis auhinnalise viienda kohaga.

Raudsepp (Järvamaa RSK) osales rahvuslikus P tasemega (CNC 105) võistlusklassis hobustega Bignam ja Bella Ika. Bignamiga oldi peale koolisõitu teisel kohal, pärast puhtalt läbitud takistussõitu ja krossi oli esikoht kindlustatud. Lõplikuks miinuspunktide summaks jäi paaril 51,4. Bella Ikaga saavutati 8. koht, kusjuures takistussõit ja kross läbiti puhtalt, pärast mida jäi nende tulemuseks 67,8 mp. Siin sõidus lõpetas 12-st alustanud paarist võistluse 11.

Vilvi Laanet (Järvamaa RSK) osales tasemel CNC 1*, kus saavutas auhinnalise 5. koha hobusel Well Timed. Pärast koolisõitu oli paar kuuendal kohal ja kuigi takistussõidus tuli sisse viga, siis kross sõideti puhtalt ning nii parandas paar oma kohta ja lõpetas tulemusega 57.5 mp. Teise hobuse, Jonquiliga, jäi lõpptulemuseks 74,9 mp ja 9. koht. Raudsepp osales ka siin klassis, seda hobusega Bingor, saades 12. koha tulemusega 98,4 mp. Kokku lõpetas siin klassis sõidu 13 paari.

Tulemused leiate: http://sportykonne.pl/wp-content/uploads/2016/10/474_wyniki-1.pdf

Anu Laanet