Äsja ilmus uus ja paksem Oma Hobu. 2010.a. tellijate vahel loositakse aga TIHS pileteid!

Aasta viimane Oma Hobu jõudis lugejateni. Seekord toob postimees kõigile ettetellijatele koos ajakirjaga tasuta kaasa ka 2010. aasta kalendri. Toimetuselt pisike jõulukink siis sel puhul, et olite usinad ajakirja tellijad ja lugejad – jääge ka edaspidi ikka Oma Hobuga!

Nagu tavaks, toob Oma Hobu oma lugejateni uudiseid kaugemalt ja lähemalt. Anne ja Heigo Rohtla käisid Itaalias Assisis kestvusratsutamise Euroopa meistrivõistlustel, Malle Einaste oli kohtunikuks Balkani tšempionaadil Istanbulis, tudengid ratsutasid Itaalias, toimetuse tiim külastas Helsingi Horse Show`d, Maiken Lepiste võistles Verdenis – kõike ei jõuagi siinkohal välja tuua.

Juttu on ka Eesti noorte sporthobuste ja sportponide vabariiklikust ülevaatusest ning maailma sporthobuste kasvatajate aastakooslekust Taanimaal. Tutvustame ka parimaid tori ja trakeeni tõugu noorhobuseid.

Portreelugu on aga seekord eriline – Aive Sarjas kirjutab väikesest poisist, kellel on aga suur eluunistus, milline – sellest lugege juba ajakirjast. Rein Pill, kellel paljud unistused on juba täitunud, räägib Raigo Kollomile sellest, mida uut on ta kogenud treenides ja võisteldes Euroopas.

Mida need hobused mõtlevad, küsib Peeter Viiard, ja püüab leida vastust sellele küsimusele, tuginedes omaenese kogemustele hobusekasvatajana. Lugu tuli nii kopsakas, et lausa järgneb järgmises ja võib-olla isegi ülejärgmises ajakirja numbris.

Kogunisti kümme lehekülge on pühendatud äsja oma 70ndat juubelit pidanud Tondi ratsabaasile.

Huvitavat lugemist on küllaga – seekord tuli ajakiri isegi kaheksa lehekülge paksem, sest raske oli jätta midagi välja.

Lõpetuseks meeldetuletus, et käes on taas aeg pikendada Oma Hobu tellimust. Kõigile senistele tellijatele on saadetud toimetusest välja arve-müügipakkumine, uutel tellijatel soovitame vormistada tellimus Oma Hobu kodulehe kaudu. NB! Kõigi detsembrikuu jooksul Oma Hobu 2010. aasta tellimuse vormistanute vahel loositakse välja hulk pääsmeid Tallinn International Horse Show`le!

Tellides on soodsam!

Ago Ruus