Balti Karika ja ERL Rakendispordi karikasarja Finaal Saksa Ratsakoolis

Juba eeloleval nädalavahetusel korraldab Saksa Ratsakool*** Baltikumi suurima rakendispordi karikasarja finaaletappi. Balti Karika Finaal toimub 13.-15.09.2013. a.

Traditsiooniliselt, toimub esimesel päeval rakendite koolisõit, mis algab kell 14.00. Laupäeval toimub põnev maraton, algusega kell 11.00 ning pühapäeval, algusega kell 11.00 rakendite täpsussõit. Üles on antud 25 võistluspaari, kes stardivad erinevates arvestustes ja klassides. Oodata on põnevat võidusõitu.

Balti Karika Finaaletapile on oodata esindajaid kõikidest Balti riikidest. Ühehobuse rakendite arvestuses juhivad pärast 2 etappi Anda Pavlovska /Eve Haggi (EST), kes on kogunud 24 punkti. Teisel kohal on Almutis Raila (LIT), kellel on 23 punkti ning kolmandat kohta hoiavad enda käes Andis Pavlovskis/ Dace Sture (LAT), kes on kogunud 21 punkti.

Kahehobuse rakendites hoiavad enda käes esikolmikut lätlased – Dace Sture, kellele järgnevad Guntis Rpiede ja Dzintra Bluma.

Ponide üherakendis on juhtimine jällegi toredasti eestlaste käes, kus juhtpositsiooni hoiab Andrus Kallaste, kellele järgnevad Pille-Riin Reinaus ja Sergius Fekistovas.

Lisaks toimub Balti Karika Finaali raames ka Eesti Rakendispordi karikasarja viimane etapp. Eesti Rakendispordi karikasarja punktiseisud on leitavad – http://www.ratsaliit.ee/est/g199s4754.

Saksa Ratsakool ootab kõiki pealtvaatajaid jälgima igal võistluspäeval ning vabatahtlikke appi võistlusi läbi viima. Iga päev on avatud kohvik ja üritus on pealtvaatajatele tasuta.

Saksa Ratsakool***