Baltic Openilt korjati täna võit ja teisigi auhinnalisi kohti

Baltic Openil, mis leiab aset Incukalnsis, Lätis, oli täna kavas viis parkuuri. Päeva parima tulemuse tegi Kristi Luha Vacantosel, võites 105 cm kõrguse sõidu.

Luha oli ainuke, kes tõusva raskusega ja Jokkeriga sõidus kogus maksmaalse punktisumma 44. Teine koht 26 osalejaga parkuuris läks samuti Eestisse Lizette Vetikule hobusel Akatine Weering, kes hüppas küll kõik takistused puhtalt, ent ületas kõvasti normiaega, kuna ei läbinud starti enne 45 sekundi möödumist. Sellega teenis Vetik 2 karistuspunkti, kuid summa 42 oli piisav, et tagada teine koht.

Sama sõidu C arvestuses 5-6a. hobuste klassis tegid maksimumsoorituse nii Kullo Kender ja Candice kui ka Katrin Pill ja Carlotta, kes saavutasid 53 osaleja seas vastavalt 6. Ja 7. koha.

Händikäpiga peetud 110/120 cm parkuuris juunioridele ja noortele oli Susan Kaleta hobusel Aga Flamenco von Feicht puhta sõiduga 43 paari hulgas kolmas.

125 cm kõrguses avatud klassis puhtusele-kiirusele oli eestlastest parim taas Susan Kaleta Flamencol, tulles kolmandaks. Viies koht kuulus Katrin Pillile ja Adolfile, Andres Udeküll ja Henrietta olid auhinnalised 8ndad. Kõik nimetatud paarid läbisid sõidu vigadeta.