Baltic Riders Touri kolmas etapp peetakse sel nädalal Incukalnsis

Tänavune Baltic Riders Tour on jõudnudmas lõppfaasi, käesoleva nädala neljapäevast pühapäevani kogutakse sarja punkte kõikides arvestustes Riia lähistel Incukalnsis sealses Noorte Ratsakooli kompleksis.

Incukalnsi võistluse tasemeks on sarnaselt Ruilas toimunud etapiga CSI1*, millele lisanduvad noorte hobuste turniir CSIYH1* ja noorte ning juuniorite turniirid B kategooria tasemel.

Osaleda plaanivad sportlased Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt ja Valgevenest kokku 110-l hobusel. Meie vabariiki esindavad avatud klassi sõitudes Andres Udeküll, Kätlin Sehver, Ivo Ots, Rainer Hõim ja Maarja-Liisa Lill. Noortest ja juunioritest siirduvad Lätti Susan Kaleta, Sandra-Liis Hääl, Kristjan Sinikas, Stefani Sabrodin, Kelly Laev, Eleri Kiveste, Triinu Jõgeda, Catlyn Resto, Triinu Hansen, Sandra Tituk ja Tjorven Siiboja. Teiste riikide tuntud nimedest on kohal venelased Aleksander Belekhov ja Vladimir Beletski, valgevenelased Ibrahim Vaskov ja Yahor Morotski, leedukas Stasys Jasas ja Zigmantas Sharka, lätlased Andis Varna ja Girts Bricis.

Laupäeval on Incukalnsis kavas hulgaliselt rahvuslike klasside sõite, mida peetakse samas toimuvate populaarsete Ülelätiliste Hobupäevade raames. Hobumaailma toimetus hoiab Incukalnsis toimuval silma peal ning annab sellest lugejatele operatiivselt teada.