Beatriz Ferrer-Salat ja Delgado lõpetasid Lyoni MK-etapi võidukalt

Neljapäeval oma isikluku rekordiga Grand Prix programmi võitnud Beatriz Ferrer-Salat suutis hobusega Delgado teha Lyonis kuldse duubli ning võita ka MK punkte andnud Kür`i.

Kuigi Kataloonia koolisõitja Ferrer-Salat oli eelneva päeva Grand Prix veenve võidu järel peamine favoriit Küri võiduks, on iga võistluspäev siiski erinev ning publik ootas pinevat heitlust. Tagant kolmandana startis võistkondlik maailmameister Fabianne Lütkemeier Saksamaalt hobusega d`Agostino FHR Saksamaalt ja tõstis liidertulemuse tasemele 79.850%. Hispaaniat esindav paar Beatriz Ferrer-Salat ja Delgado näitasid aga järgnevalt juba teist päeva järjest ideaalset koostööd ning ei publikul ega kohtunikel ei olnud kahtlust, et liider on jällegi vahetunud. Kataloonlanna tulemuseks märgiti 82.875%.

Viimasena asus starti rootslane Patrik Kittel 11aastasel märal Deja, näidates sarnaselt eelnenud paariga ideaalset koostööd ja ülihead liikumiste sobivust valitud muusikaga. Kittel lõpetas võimsate publiku ovatsioonide saatel ning jällegi oli õhus küsimus, kas tulemus ületab senist liidrit. Kui eraldi antaks hinne publiku reaktsioonide eest, siis tõenäoliselt olekski Kittel võitnud, kuid kohtunike hinne jäi pisut Beatrizile alla – 81.175%, mis andis teise koha Lütkemeieri ees.

Homme on Lyonis kavas takistussõitjate MK-etapp. Kõik tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1101/1101zeitplanDEU.htm?style=longines