Beletsky võttis avapäevalt teisegi võidu – põhisõidus koos Rocketmaniga

12. Tallinn International Horse Show avapäeva takistussõitjate põhisõiduks oli 140 cm kõrgune parkuur puhtusele ja kiirusele, kus oma avapäeva teise võidu võttis Vladimir Beletsky hobusega Rocketman 2, parima eestlasena Raag viies.

Urmas Raag Piccolinal ja leedukas Kristupas Petraitis Lordanol olid liidriajad viinud 46sse sekundisse, kui startis lätlane Kristaps Neretnieks hobusega Romanee Cece. Lätlane läbis stardiliini viimasel sekundil. Kahe esimese hüppe järgi tundus, et täna see paar küll lõpuni ei jõua, kuid sõidupilt paranes ja parajal kiirusel lõpuni liikudes saadi null karistuspunkti juures aeg 45.89. Pikka pidu lätlasel ei olnud, sest peagi sõitis selle aja üke leedukas Matas Petraitis hobusega Soli deo Gloria. Oma sõna oli aga öelda veel viimaste hulgas startinud ja täna juba ühe sõidu võitnud Vladimir Beletsky`l. Venelane startis oma viimaste aastate põhihobusel Rocketman 2, liikus kiirsti ja parimat trajektoori pidi tehes ajaks 44.62. Järgnevad enam paremat sooritust teha ei suutnud ja nii oli idanaaber võtnud oma teise võidu järjest.

Eestlastest tegid head sõidud veel kaheksandana lõpetanud Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Trooja ning kümnenda koha pälvinud Tiit Kivisild ja Cinnamon. Mõlemad läbisid raja vigadeta.

Takistussõitjad jätkavad homme hommikul kell 9.00, täna asuvad võistlustulle veel koolisõitjad. Võistluse tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/11183