Benas Gutkauskas jätkab pärast Tallinna etappi liiga liidrina

Lõppenud Tallinn International Horse Show oli meie MK liiga järjekordseks etapiks. Edetabelis kardinaalseid muutusi ei toimunud, liidrina jätkab Gutkauskas, Klettenberg tõusis taas teiseks.

Liider Gutkauskas kogus neljanda koha punktid, olles viies (toim. teise kohaga lõpetanud soomlanna Ruutsalo punkte ei saa) ning omab nüüd 9 punktist edu teiseks tõusnud Gunnar Klettenbergi ees. Punkte meestel vastavalt 87 ja 76. Seni teine olnud venelanna Olga Chechina langes kolmandaks 70 punktiga, etapi võitnud Anna Gromzina Peterburist jätkab nüüdsest neljandana, olles kogunud 66 punkti.

Eesti takistussõitjatest on esikümnes lisaks Klettenbergie veel 51 punktiga kuuendaks kerkinud Tiit Kivisild, kes jagab seda kohta Valgevene sportlase Ibragim Vaskoviga ning Tallinnas teise koha punktid kogunud Rein Pill, kellel vaid üks punkt Kivisildist vähem ning kaheksas positsioon.

Kesk-Euroopa liiga põhja regioonis on jäänud veel kaks etappi, mõlemad Poolas. Esimene neist novembrikuus Lesznos, teine detsembris Poznanis. Tuleva aasta märtsis Varssavis toimuvasse finaali pääsevad kümme paremat kümne parema tulemuse alusel. Lõpptulemuse otsustavad viis edukamat etappi ning kõikide finaalsõitude koondsumma.