Bertram Allen võitis Stockholmis kaks autot, Isabell Werth parim ka vabakavas

Stockholmis peetud Sweden Horse Show parimaks koolisõitjaks kujunes nii Grand Prix kui vabakava võitnud Isabell Werth, parimakstakistussõitjaks kahe Volkswagen Tiguaniga koju sõitnud Bertram Allen.

Kui laupäeval oli koolisõidu maailma esnumber Isabell Werth võitnud veenvalt Stockholmi CDI5* tasemega võistluse Grand Prix, siis olulist mänguruumi ei jätnud ta Don Johnsoniga konkurentidele ka pühapäevases vabakavas. Võit saavutati tulemusega 82.575%. Teine oli sarnaselt laupäevaga rootslane Patrik Kittel hobusega Deja, kelle tulemuseks 80.825%. Skooriga 80.200% platseerus kolmandaks teine sakslanna Jessica von Bredow-Werndl hobusega Zaire-E.

Isabell Werth ja Don Johnson võitsid Stockholmis nii Grand Prix kui vabakava; foto swedenhorseshow.se

Takistussõidus tegi kuldse duubli noor iirlane Bertram Allen oma põhihobusega Molly Malone V. Allen võitis nii laupäevase ümberhüpetele peetud 155cm kõrguse sõidu kui pühapäevase samal kõrgusel peetud Grand Prix. Mõlema sõidu auhinnaks oli sõiduauto Volkswagen Tiguan ehk nüüd on noormelel "probleem", kuidas kahe autoga kodumaale sõita. Grand Prix`s on Allen ainus, kes läbis mõlemad voorud vigadeta. Ühe karistuspunktiga saavutas teise koha šveitslanna Janika Sprunger hobusega Bonne Chance CV, sama karistuspunktide arvuga oli kolmas itallane Piergiorgio Bucci hobusega Casallo Z.

Sweden Horse Show tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/en/competitions/18666