Boguslawices jätkavad rakendisportlased täpsussõiduga

Täna jätkuvad Boguslawices peetavad rahvusvahelised rakendispordivõistlused koonussõiduga, üles astuvad ka eestlased Riina Rõa, Urmas Saks ja Ülar Raudsepp.

Eilsel võistluste avapäeval oli kavas koolisõit, kus eestlaste parima soorituse tegi Riina Rõa poniga Grelli. Rõa tulemuseks oli 60.59 karistuspunkti, mis annab ponide arvestuses kahe Soome kutsari järel kolmanda koha. Omaette klassist oli kuu alguses Leeduski võitnud Leena Vähä-Erkkilä poniga S.W. Summer`s Dream Prince, kes lõpetas tulemusega 48.85. Teist kohta hoiab Anne Friis poniga Friisin Palettining seda tulemusega 53.01.

Urmas Saks ja Ülar Raudsepp asuvad hobuste üherakendites pärast koolisõitu vastavalt kuuendal ja seitsmendal kohal. Nende tulemusteks hinnati vastavalt 70.29 ja 72.53. Saks osaleb hobusega Kelli, Raudsepp hobusega Friidom. Liider poolakas Adam Rak lõpetas koolisõidu tulemusega 58.56.

Urmas Saks osales eile hobusega Indekss veel ka seitsmeaastaste hobuste programmis, mille lõpetas kolmandal kohal. Tänavusest hooajast sõidavad noorhobused koolisõidu skeemi ja kohe sellele järgnevalt samale väljakule asetatud koonusrada.

Täna on kavas täpsussõit, uued uudised juba õhtul. Boguslawice tulemused leiate aadressilt http://driving.pl/aktualnosci/aktualnosci-z-kraju/683-zaprzegi-w-boguslawicach-vol-1