Boyd Exell läheb otsustavasse osavõistlusesse jällegi liidrina

Boyd Exell jahib oma kaheksandat Maailma Karikat; foto FEI

Eile hilisõhtul peeti Bordeaux`s tänavuse neljarakendite MK-finaali esimene osavõistlus, kus liidrikoha võttis ainukesena puhta ringi teinud tiitlikaitsja ning oma kaheksandat karikavõitu jahtiv austraallane Boyd Exell.

 

Esimese osavõistluse tulemusi analüüsides saame mainida, et kogemused võitsid nooruse uljuse. Ainukese puhta soorituse tegi juba elavaks legendiks tõusnud Boyd Exell, kelle edu teises osavõistluses parima aja, kuid seda ühe mahaajamisega, sõitnud hollandlase Koos de Ronde ees on 1.39 sekundit. Teise osavõistlusesse võetakse kaasa 50% ajaline erinevus liidriga avavõistlusest. Kõva kolmik on jällegi koos, sest kolmandat kohta hoiab viimati 2016.a. karika võitnud IJsbrand Chardon.

 

Rääkides nooremast generatsioonist, siis oma esimest MK-finaali sõitev IJsbrandi poeg Bram sõitis paremuselt teise aja, kuid võttis maha kolm palli ning asub hetkel viiendal kohal. Exelli vast suurimaks konkurendiks peetud šveitslane Jerome Voutaz vaevles seljavalude käes, mis ilmselt jätsid oma jälje ka tulemusele ning Šveitsi hetke esikutsar asub ühe maha aetud paliga neljandal kohal. Kuues on belglane Glenn Geerts, seitsemes wild-cardiga võistlev prantslane Benjamin Alliaud.

 

Bordeaux tulemused leiate aadressilt :

http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2018/1438/html/en/longinestiming/index.html