Bram Chardon võitis Mechelenis elu esimese MK-etapi

Lisaks takistussõidu MK-etapile peetakse Mechelenis tavapäraselt etapp ka neljarakenditele, millele oma elu esimese etapi võitu tähistas noor Chardon ehk Bram Chardon, jättes nii teist aastat järjest võidu peresse, kui aasta varem oli võidukas tema isa IJsbrand.

 

Avavooru kolm kiiremat olid Bram Chardon, Jerome Voutaz ja Koos de Ronde, kusjuures kõik võtsid maha ühe palli. Õnnetult jäi esimesena võitjate voorust välja avavooru ainsana puhtalt läbinud belglane Glenn Geerts.

 

Võitjate vooru alustas Koos de Ronde, kes andis endast kõik, kuid ei saavutanud piisavat kiirust, ajas maha ühe palli ning pidi kokkuvõttes leppima kolmanda kohaga. Šveitslane Voutaz võttis maha küll kaks palli, kuid oli nii palju de Rondest kiirem, et jõudis teisele kohale: "Kui võrrelda siinset rada Genfiga, siis oli see tehnilisem ja rohkem seotud. Vahetasin pärast esimest sõitu ühe vedaja ja mu hobused tegid vga hea esituse. Neil on loomulik rütm ja nad on kogu aeg liikumises. Mulle hakkab see mäng üha rohkem meeldima!" sõnas avavõistluse võitnud Voutaz. Rajameistriks oli Mechelenis hollandlane Jeroen Houtermann, kes muide disainib ka Bordeaux`s peetava finaali raja.

 

Bram Chardon liikus aga oma sõiduvees, tulles võitjate vooru puhtalt ja ajaga, mis edestas Voutazi enam, kui kaheksa sekundiga. Vaatamata parimale ajale mainis võitja, et sõitis otsustavat vooru ettevaatlikumalt, kuna teadis, et konkurendid olid teinud vigu: "Mu hobused liikusid hästi, väsimusest polnud märkigi. Mu eesmärgiks oli lõpetada esikolmikus, kuid võit on loomulikult fantsatiline!" Bram kindlustas võiduga oma pääsu Bordeaux finaali, kus juba ees ootavad Boyd Exell, Koos de Ronde ja tema isa IJsbrand Chardon. Kahele viimasele kohale käib veel heitlus.

 

Mecheleni tulemused leiate aadressilt

http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1435/html/en/longinestiming/index.html

 
 


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23