Bratislava takistussõidu MK-etapi võitis Jaroslaw Skrzynczynski

Möödunud nädalavahetusel peeti Bratislavas lisaks Euroopa teise divisjoni Furusiyya FEI Nations Cup etapile ka Kesk-Euroopa liiga põhjaregiooni MK-etapp, mille võitis poolakas Jaroslaw Skrzyczynski hobusel Crazy Quick.

Jaroslaw Skrzyczynski ja Crazy Quick olid Bratislavas parimad kaheksa paari vahel peetud ümberhüpetel ja võtsid sel moel nii Grand Prix kui MK-etapi võidu. Poolakas oli ümberhüpetel ainuke kesk-eurooplane ning nii sai etapi teise koha punktid põhiparkuuri ühe karistuspuktiga lõpetanud ja üheksanda koha pälvinud venelanna Olga Chechina hobusega Adelheid, kolmanda koha punktid tema kaasmaalane Vladimir Beletsky hobusega Griffone, kes lõpetas samuti ühe karistuspunktiga. Grand Prix teine ja kolmas koht läksid seevatsu Ühendriikidesse, kui teine oli Alise Oken hobusega Teirra ja kolmas Audrey Coulter hobusega Capital Colnardo.

Enne sel nädalavahetusel peetavat Riia MK-etappi juhib liiga põhjaregiooni Budapesti etapi võitnud tšehh Ales Opatrny, kellel mitteametlikel andmetel kogutud 45 punkti. Eesti takistussõitjad on kogunud punkte vaid Peterburgi etapilt, parimana asub Olivar Karma 10 punktiga 21. kohal.

Bratislava tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1049/1049zeitplanDEU.htm?style=longines, liiga seisu peale Peterburi etappi (puuduvad Budapesti ja Bratislava tulemused) aadressilt https://data.fei.org/Ranking/Search.aspx?rankingCode=S_WC&nfGroup=4003