Bratislavas oli parim Belgia meeskond

5.-8. augustini toimunud takistussõiduvõistlustel Slovakkia linnas Bratislavas olid eestlastest edukaimad Hanno Ellermann ja Wizzerd. Rahvuste karika sõidus oli edukaim Belgia meeskond.

Reedel toimunud rahvuste karika sõidus kogus Eesti meeskond koosseisus Rein PIll, Tiit Kivisild, Hanno Ellermann ja Gunnar Klettenberg kokku 32 karistuspunkti. Kuna teise võistlusvooru pääses vaid 8 parimat meeskonda 15-st siis piirdus meie esinduse sooritus vaid esimese vooru ning kokkuvõttes 11. kohaga.

Võidukas Belgia meeskond sai kahe vooru peale kokku 16 karistuspunkti. Teiseks tulid poolakad 24 veaga ja kolmandaks prantslased 32 veapunktiga.

Laupäeval toimunud suure ringi sõidus, takistuste kõrgusega kuni 150 cm, tuli eestlastest parimana kuuendaks ja kaheksandaks Hanno Ellermann hobustega Wizzerd ja Quality Time TN.

Pühapäevase Grand Prix kõrgusega kuni 160cm võitis Tim Hoster Saksamaalt hobusega Rastellie 2. Parim eestlane oli taaskord Hanno Ellermann hobusel Quality Time TN, saavutades 12. koha. Tiit Kivisild ja Cinnamon said 18. koha ning Gunnar Klettenberg ja Bingo 25. positsiooni.

Hanno Ellermann ja Wizzerd Bratislavas. Autor: Peter Kresánek