Bredas algab täna neljarakendite MM

Täna algavad Madalmaades Brabandi piirkonnas asuvas Bredas maailmameistrivõistlused neljarakenditele, kus individiuaalset tiitlit asub kaitsma Boyd Exell, võistkondlikku korraldava maa koondis.

Tänasest pühapäevani selgitatakse Bredas, kus muide mullu peeti ponirakendite MM, millel osales ka Pille-Riin Roosileht, järjekordsed maailmameistrid neljarakendite ja seda nii individiuaalselt kui võistkondlikult. Eelmine neljarakendite MM peeti kaks aastat tagasi Prantusmaal Normandias toimunud Maailmamängude raames, tiitlit asub individiuaalselt kaitsma austraallane Boyd Exell, võistkondlikult püüavad järjekordset kulda Hollandi kutsarid. Rääkides koraldava maa tiimist, siis starti asutakse samas koosseisus, kui Normandias ehk osalevad IJsbrand Chardon, Koos de Ronde ning Theo Timmermann. Viimane oli Normandias individiuaalselt pronksmedalil, Bredas on kohal ka eelmise MM-i hõbe, jänki Chester Weber.

Võistkondlikult järgnesid Hollandile Maailmamängudel Saksamaa ja Ungari.Samad tiimid on kõrgeimas medalikonkurentsis kindlasti Bredaski. Kokku osaleb 16 riigi koondis, kelle hulgast tõsisemate tegijatena saame nimetada juba mainitutele lisaks Ameerika Ühendriike, Belgiat aga miks mitte ka Rootsit. Ida-Euroopast on tiimiga lisaks Ungarile väljas Tšehhi, individiuaalvõistlejaga Poola.

Neljarakendite MM-i kohta leiate infot Outdoor Brabant koduleheküljelt aadressil http://www.outdoorbrabant.nl/en_GB