Bruce Springsteeni tütar ostis olümpiavõitja Peter Charlesi põhiratsu Murka\’s Vindicat W

Kuulsa Ameerika laulja Bruce Springsteeni tütar, takistussõitja Jessica Springsteen ostis endale hiljuti kuldsesse briti olümpiatiimi kuulunud Peter Charlesi võistlushobuse Murka’s Vindicat W.

10aastane KWPN ruun oli Charlesi põhihobune ning andis suure panuse Suurbritannia meeskondliku takistussõidu olümpiakulla võitmiseks. Ankrumehena startis Peter Charles Vindicatil ümberhüpetel Hollandi vastu viimasena ning tõestas oma vajalikkust m

eeskonnas veatu sõiduga.

Peter Charles ja Vindicat vormistavad Suurbritanniale olümpiakulla. Foto: Külli Tedre

Oma Facebooki lehel kirjutab Peter Charles: "Vinnie on üks parimaid hobuseid, kellega ma kunagi sõitnud olen, seega otsus tema müümiseks ei tulnud kergelt. Ta tegi erakordselt suurepärast tööd Londoni OMil, aidates Suurbritannia 60aastase pausi järel taas kuldmedalile, ning ma ei unusta kunagi, kui suurt uhkust mina ja minu meeskonnakaaslased tema üle tundsid. Et investeerida Rio Olümpiamängude jaoks uute, nooremate hobuste ostmisse, pidime vastu võtma otsuse hobune müüa teisele ratsanikule. Ta hakkab nüüd võistlema Jessica Springsteeniga USA eest ning ma soovin neile parimat, usun, et Jessical on samuti põhjust tema üle uhkust tunda."