Budapesti neljarakendite MK-etapi parim kolmandat aastat Koos de Ronde

Lisaks Stockhomile jagati möödunud nädalavahetusel neljarakendite MK-punkte ka Budapestis, kus kübaratriki tegi kolmanda järjestikuse võiduga hollandlane Koos de Ronde.

 

Kuigi Ungari on rakendispordis alati olnud esirinnas, siis seekord korraldajamaad esindanud isa-poega Dobrovitzid Budapestis avavoorust edasi ei pääsenud. Küll jõudis võitjate vooru kahel eelmisel hooajal Budapesti etapi võitnud Koos de Ronde koos kaasmaalasest valitseva Euroopa meistri IJsbrand Chardoni ja šveitslase Jerome Voutaz`iga. De Ronde startis esimesena ja lõpetades ei olnud enda esitusega sugugi rahul, sest võttis maha kaks palli: "Olin kindel, et võidu jagavad Chardon ja Voutaz ning ma ei jäänud pärast sellist sooritust isegi edasist kulgu jälgima, kuid siis jooksis mulle järgi minu abikaasa (toim: tuntud kui groom, kohtunik ja rakendiajakirjanik Marie de Ronde) ja hõistas, et IJsbrand võttis maha kolm ning Jerome neli palli!", sõnas de Ronde maailma juhtivale rakendiportaalile Hoefnet.

 

Oma kolmanda järjestikuse võidu Budapestis võitnud de Ronde lisas:"Rada oli väga tehniline, isegi liialt tehniline. Ma tegin harva esineva otsuse ja vahetasin kahe sõidu vahel välja ühe juhthobustest, mis õigustas end, sest läbisime nüüd sama raja seitse sekundit kiiremini. Avavoor kulges hästi ja oma kahe palliga olin kindel, et võtan kolmanda koha, kuid minu õnneks võtsid konkurendid maha veelgi rohkem palle."

 

Budapestis võttis teise koha IJsbrand Chardon, kolmas oli Voutaz. Oma MK debüüdi teinud IJsbrandi poeg Bram lõpetas neljandana ja oli kokkuvõttes tulemusega rahul: "Kahjuks tuli avavooru lõpuosas maha üks pall, kuid kokkuvõttes võin öelda, et sellel tiimil on perspektiivi." Brami suvises tiimis jooksid muide meie Pille-Riin Roosilehele tuttavad Donald ja Vulcano,kellest esimesega osales Pille-Riin 2015.a. Ungaris Mezöhegyös`is noorhobuste MM-il, teisega 2016.a. Austrias Piberis üherakendite MM-il.

 

Fotosi Budapesti etapi kohta leiate http://www.hoefnet.nl/fotoalbum/budapest-2017-second-competition/

 

Tulemused aadressilt

https://data.fei.org/Result/ResultList.aspx?p=85B767681BC2EAB7152295E871BA1338C42B606753881EA1DA1142F3B47C8F86


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23