Cavalor Baltic Summer Cup Grand Prix võitis Urmas Raag

Möödunud nädalavahetusel peeti Niitväljal kolm päeva kestnud takistussõiduvõistlus nimetusega Cavalor Baltic Summer Cup 2015, mille Grand Prix võitis Urmas Raag hobusega Ibelle van de Grote Haart.

Cavalori võistluse Grand Prix peeti kõrgusel 140cm ümberhüpetele. Põhisõidus osales 20 võistluspaari, kellest põhiparkuuri suutisid vigadeta läbida neli. Ümberhüpetel startis esimesena Gunnar Klettenberg (Ruila Tall) hobusega Traffic ning võttis maha ühe takistuse. Järhmisena startinud Renek Rosenberg (Ruila Tall) ja Helios de Muze näitasid oluliselt suuremat kiirust, kuid õnnetul kombel pudenes viimane takistus. Sama juhtus ka Oliver Karma (Ruila Tall) ning Vanco`ga.

Viimasena startinud Urmas Raag vajas võiduks vaid puhast ringi ja sellise strateegia valitsev Eesti meister valiski. Distants läbiti Ibellega rahulikult, saadi küll üks karistuspunkt ületatud normiaja eest, kuid Grand Prix võit oli saavutatud. Viienda auhinnalise koha saavutas külalisvõistleja Leedust – Kristupas Petraitis housega Barichela.

Reedese suure ringi sõidu kõrgusel 130cm võitis Niitväljal Tiit Kivisild (Ruila Tall) hobusega Donna-Paola, laupäevase 135cm sõidu Gunnar Klettenberg hobusega Lance S. Kõik Cavalor Baltic Summer Cup 2015 tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/527?locale=et&year=2015