Charlotte Dujardini ja Valegro edu jätkub

Rio Olümpiamängud jätkuvad, ratsaspordialadest teisena jagatakse medaleid koolisõidus, kus Grand Prix võidu võttis taas Suurbritannia paar Charlotte Dujardin ning Valegro, võistkondlikud liidrid on sakslased.

Dujardini ja Valegro tulemuse hindasid kohtunikud 85.071 vääriliseks, mis andis neile arvestatava eduga esikoha sakslanna Kristina Broring-Sprehe ning Desperadose ees; teise koha tulemuse andis skoor 82.257%. Saksamaale läksid lisaks veel kolmas ning ka neljas koht, mis viisid nad ilmselgeks võistkondlikuks liidriks. Kolmanda koha pälvisid Dorothee Schneider ja Showtime, seda tulemusega 80.986, neljas oli Isabell Werth hobusega Weichegold Old.

Võistkondlikult juhib Saksamaa tulemusega 81.295, teisel kohal on britid 79.252 ning kolmandad jänkid tulemusega 76.971. Võistkondlik tulemus selgub täna, kui viiakse läbi nii individiuaalne kui võistkondlik Grand Prix Special.

Olümpiamängude ratsaspordialade tulemused leiate aadressilt: https://www.rio2016.com/en/equestrian-schedule-and-results/day-11