CWD karikasari stardib teist hooaega!

Võidukas Paul Argus koduplatsil. Foto: Merje Paalandi

Perila Tallid koostöös CWD Sellier Finland ametliku maaletoojaga annavad välihooajale avapaugu populaarse CWD karikasarjaga. CWD näol on tegemist juhtiva sadulatootjaga, mille laiast mudelivalikust on leidnud oma lemmikud maailma takistussõidu esinumbrid. Paul Argus, kes on ühtlasi karikasarja idee autoriks, soovib karikasarjaga mitmekesistada suviseid võistluseid. Kuna eelmisel hooajal tehti CWD karikasarja raames üle 200 stardi, siis näitab see, et uus formaat võeti sportlaste poolt hästi vastu ning sobib kalenderplaani.

Korraldajatel on hea meel tervitada ka karikasarja uut toetajat – Solid House kinnisvarabürood. Ettevõtte portfellist leiab laia valiku kinnisvara nii Eestist kui ka kaugemalt, näiteks Soomest ja Hispaaniast. Sarja toetamist jätkavad juba eelmisel hooajal õla alla pannud Gramina Equistore ning Imperial.

Karikasarja raames toimub kolm etappi ja finaal. Avapauk antakse võistluse Perila Kevad (29.04-01.05) raames aprilli viimasel nädalavahetusel (CWD sõidud 30.04). Suur finaal peetakse traditsiooniliselt Perila Summershow-l, kus karikasarja 20 parima finalisti vahel loositakse välja uhiuus CWD CLASSIC 2023 sadul. Finaali kvalifitseeruvad kõik sportlased, kes on eelnevalt kogunud vähemalt 1 punkti.

Karikasarja korraldajad loodavad, et sellest kujuneb igal hooajal oodatud tava ning edaspidi loodetakse leida veel rohkem toetajaid. Järgmise hooaega eesmärgiks on korraldada etappe väljaspool Perila Talle, et muuta atraktiivne sari paremini kättesaadavaks ka teiste piirkondade sportlastele.

Karikasarja üldjuhend on leitav: https://ratsanet.ee/cups

Etappide ajakava:
29.04-1.05 Perila Kevad
17.-18.06 Perila Jaan
01.-02.07 Perila Suvi
27.-30.07 Perila Summershow/ Noorhobuste tsempionaat