De Warres tegi eestlaste parimad tulemused Tiit Kivisild

Möödunud nädala neljapäevast pühapäevani Belgia linnakese Neeroereteni de Warre ratsakeskuses peetud CSI2* tasemega rahvusvahelisel takistussõiduvõistlusel osalesid eestlastest Rein ja Katrin Pill, Gunnar Klettenberg, Stanislav Teder ning parimate tulemustega silma paistnud Tiit Kivisild.

Pühapäeval toimunud Grand Prixsõidus, mis CSI2* taseme puhul ehitatakse kõrgusel 145 cm, osales kaks meie takistussõitjat. Parimana jõudisid Tiit Kivisild (Ruila Tall) ja Cinnamon 19 paari hulgas ümberhüpetele, mis lõpetati nelja karistuspunkti ja auhinnalise 13. kohaga. Gunnar Klettenberg (GKG) ja L.B. Carnaval La Silla lõpetasid viie karistuspunktiga. Grand Prixvõit jäi Belgiasse ning selle võttis Pieter Devos hobusel Dream of India Greenfield.

Kivisildi kõrgeim koht de Warres tuli aga neljapäeval kõrgusel 130 cm, kus Calinaga saavutati teine tulemus. Lisandusid veel auhinnalised kolmeteistkümnendad kohad neljapäevases 140 cm sõidus Cinnamoniga ning pühapäevases 135 cm sõidus Corsicaga.

Kahe auhinnalise kohaga lahkusid de Warrest Gunnar Klettenberg ja Katrin Pill (Ruila Tall). Gunnar oli hobusega Lance S kuues laupäevases 130 cm sõidus ja hobusega Ulrike R samal päeval kolmeteistkümnes 135 cm sõidus. Katrin saavutas mõlemad auhinnad kõrgusel 125 cm – 11. koht Roosiga reedel, kaheksas pühapäeval Adolfiga.

De Warre võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.dewarre.be/_ln/internationaal.php?deel=archief&id=65 .