Dina Ellermann ja Landyâ’s Akvarel eile Helsingis 5. kohal

Lisaks takistussõitjatele võistleb Soomes Helsingi hobušõul ka meie koolisõitja Dina Ellermann, kes eile õhtul peetud CDI3* GP-s saavutas oma põhihobusel Landy’s Akvarel viienda auhinnalise koha 12 osaleja hulgas.

Tulemuseks oli suurepärane 66.894 % ning kahe kohtuniku arvates vääris meie paar koguni kolmandat kohta. Võistluse võitis Soome üks esikoolisõitjaid, MK finaalis ning ka Olümpiamängudel osalenud Mikaela Lindh oma põhihobusel Skovlunds Más Guapo tulemusega 71.043 %.

Võistlusel proovihindamist teinud Eva-Maria Vint-Warmington sõnas, et Dina ja Akvareli sõit on läinud juba stabiilsemaks ning arvestades, et oma esimese GP sõitis paar alles tänavu kevadel, on arengut näha. „Nende sõit oli ühtlane ja kena. Kõik liigub õiges suunas ning nad on väga tublid, järgmiseks ülesandeks on tõsta hinded 6-7 pealt 7-8 peale, mille jaoks oleks vaja näha rohkem ülesmäge liikumist, aga küll see kõik tuleb“ lisas Vint-Warmington.

Dina lisas Hobumaailmale, et sisevõistlustel on tunduvalt raskem võistelda, kuna hobune on palju enam ärevil. Ta hindas Akvareli sooritust väga tubliks ning rõõmustas ka, et kaks viiest olid olümpia-tasemel kohtunikud.

Helsingi tulemused leiate: http://eventcontent.hippoonline.de/844/sta_erg/01_D_ergENG.htm?style=longines