Dina Ellermann ja Landy\’s Akvarel võistlesid Norrköping International Horse Show\’l

Dina Ellermann ja Landy's Akvarel osalesid lõppenud nädalavahetusel Rootsis Norrköping International Horse Show'l, kus võistlesid GP tasemel kõrvuti tugevate Skandinaavia koolisõidupaaridega.

Laupäevases GP-s teenis meie paar tulemuseks 63,255 % ning saavutas sellega 13 võistleja seas 11nda koha. Skeemi võitis Soomet Olümpiamängudel ja Maailmakarika finaalis esindanud Mikaela Lindh oma põhihobusel Skovlunds Mas Guapo tulemusega 70.468 %.

Pühapäeval parandasid Dina ja Akvarel oma positisooni ühe koha võrra, nende tulemuseks GP küris oli 65,850%. Sedapuhku oli esikolmik pisut kohti vahetanud, Lindh lõpetas kolmandana, vabakava võitis GP-s teiseks tulnud rootslanna Caroline Bonde hobusel Deela Mae (72.825 %). Küris olid kohtunike hinded üsna seinast seina, meie paar pälvis kohti 7st 13ndani. E kohtunik Christoph Hess hindas Dina ja Akvareli esitust koguni 69 % vääriliseks.

Dina ise kommenteeris Hobumaailmale, et võistlus oli väga hästi korraldatud ja suur soov on sinna kindlasti tuleval aastal tagasi minna. "Väga teretulnud tunne oli, kõik osalejad kutsuti ka autasustamisele ning said roseti, olenemata kohast. See oli korraldajate poolt väga kena žest."

Ta lisas, et oli hobusega tunduvalt rohkem rahul pühapäeval, mida näitas ka tulemus. Landy's Akvarelile oli see elu esimene välisväljakul toimunud võistlus GP tasemel.

Tulemused leiate: http://online.equipe.com/sv/competitions/6752